jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Hebrew
sk: Hebrejčina

en: Persian
sk: Perzština

en: Thai
sk: Thajčina
