jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Settings
te: అమరికలు

en: Taiwan
te: తైవాన్

en: Hebrew
te: హిబ్రూ

en: Persian
te: పెర్షియన్

en: Thai
te: థాయి
