jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Calendar
ca: Calendari

en: Hebrew
ca: Hebreu

en: Persian
ca: Persa

en: Thai
ca: Tailandès
