jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Taiwan
cs: Tchaj-wan

en: Hebrew
cs: Hebrejsky

en: Thai
cs: Thajsky
