jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Calendar
de: Kalender

en: Hebrew
de: Hebräisch

en: Persian
de: Persisch

en: Thai
de: Thailändisch

en: Coptic
de: Koptisch

en: Islamic
de: Islamisch

en: Gregorian
de: Gregorianisch
