jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Calendar
es: Calendario

en: Taiwan
es: Taiwán

en: Hebrew
es: Hebreo

en: Persian
es: Farsi

en: Thai
es: Tailandés
