jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Hebrew
eu: Hebreera

en: Persian
eu: Persiera

en: Thai
eu: Thaiera
