jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Hebrew
fi: heprea

en: Persian
fi: farsi (persia)

en: Thai
fi: thai
