jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Taiwan
he: הרפובליקה הסינית

en: Hebrew
he: עברית

en: Persian
he: פרסית

en: Thai
he: תאית
