jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Calendar
it: Calendario

en: Hebrew
it: Ebraico

en: Persian
it: Persiano

en: Islamic
it: Islamico

en: Gregorian
it: Gregoriano
