jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Calendar
ja: カレンダー

en: Taiwan
ja: 台湾

en: Hebrew
ja: ヘブライ語

en: Persian
ja: ペルシャ語

en: Thai
ja: タイ語
