jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Persian
lv: Persiešu

en: Thai
lv: Tai
