jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Calendar
nl: Kalender

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Persian
nl: Perzisch

en: Thai
nl: Thais
