jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Hebrew
pl: Hebrajski

en: Persian
pl: Perski

en: Thai
pl: Tajski

en: jQuery Calendar API
pl: API kalendarza jQuery

en: Installed correctly.
pl: Zainstalowano poprawnie.

en: You picked @date.
pl: Wybrano @date.
