jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Calendar
pt: Calendário

en: Taiwan
pt: Formosa

en: Hebrew
pt: Hebreu

en: Persian
pt: Persa

en: Thai
pt: Tailandês
