jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Calendar
sv: Kalender

en: Hebrew
sv: Hebreiska

en: Persian
sv: Persiska

en: Thai
sv: Thailändska
