jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Taiwan
ta: தைவான்

en: Hebrew
ta: ஹீப்ரூ

en: Persian
ta: பெர்சியர்

en: Thai
ta: தாய்
