jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Calendar
tr: Takvim

en: Taiwan
tr: Tayvan

en: Hebrew
tr: İbranice

en: Persian
tr: Farsça

en: Thai
tr: Tay dili
