jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Calendar
uk: Календар

en: Taiwan
uk: Тайвань

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Persian
uk: Перська

en: Thai
uk: Тайська

en: Coptic
uk: коптська
