jQuery Calendar (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Taiwan
be: Тайвань

en: Hebrew
be: Габрэйская

en: Persian
be: Персідская

en: Thai
be: Тайская
