jQuery Calendar (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Calendar
is: Dagatal

en: Hebrew
is: Hebreska

en: Persian
is: Persneska

en: Thai
is: Tælenska
