jquery carousel (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: None
ru: Нет

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Default
ru: По умолчанию

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Normal
ru: Нормальный

en: Loop
ru: Цикл

en: Slow
ru: Медленно

en: Fast
ru: Быстро

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Animation speed
ru: Скорость анимации

en: Interval
ru: Интервал

en: Speed
ru: Скорость

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Image Style
ru: Стиль изображения
