jquery carousel (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: None
ca: Cap

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Loop
ca: Bucle

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: Pagination
ca: Paginació

en: Image Style
ca: Estil d'imatge
