jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: Second
be: Секунда

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Seconds
be: Секунды
