jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: W
da: V

en: Weeks
da: Uger

en: Hour
da: Time

en: Minute
da: Minut

en: Second
da: Sekund

en: Days
da: Dage

en: Months
da: Måneder

en: Hours
da: Timer

en: Seconds
da: Sekunder

en: Minutes
da: Minutter

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: Years
da: År

en: Message format
da: Meddelelsesformat
