jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Seconds
et: Sekundid

en: Miscellaneous
et: Muu
