jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: W
fi: LÄ

en: Weeks
fi: Viikot

en: Hour
fi: Tunti

en: Minute
fi: Minuutti

en: Second
fi: Sekunti

en: Days
fi: Päivät

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Hours
fi: Tunnit

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Years
fi: Vuodet

en: Message format
fi: Viestin muoto
