jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: Week
fr: Semaine

en: Day
fr: Jour

en: D
fr: R

en: W
fr: O

en: Weeks
fr: Semaines

en: Hour
fr: Heure

en: Second
fr: Seconde

en: Days
fr: Jours

en: Months
fr: Mois

en: Hours
fr: Heures

en: Seconds
fr: Secondes

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: Years
fr: Années

en: Message format
fr: Format du message
