jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: W
hr: Z

en: Hour
hr: Sat

en: Miscellaneous
hr: Razno
