jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Hour
id: Jam

en: Minute
id: Menit

en: Second
id: Detik

en: Seconds
id: Detik
