jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Weeks
is: Vikur

en: Hour
is: Klukkustund

en: Minute
is: Mínúta

en: Second
is: Sekúnda

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt
