jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: W
kn: ಪಶ್ಛಿಮ

en: Weeks
kn: ವಾರಗಳು

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Minute
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Second
kn: ಸೆಕೆಂಡು

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ
