jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Year
nn: År

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Hour
nn: Time

en: Minute
nn: Minutt

en: Second
nn: Sekund
