jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Weeks
pl: Tygodni

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Second
pl: Sekunda

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Hours
pl: Godziny

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Minutes
pl: Minuty

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Years
pl: Lat

en: Event name
pl: Nazwa wydarzenia
