jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه

en: Second
ps: دوهم

en: Seconds
ps: سانیې
