jQuery Countdown (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: Weeks
vi: Tuần

en: Hour
vi: Giờ

en: Minute
vi: Phút

en: Second
vi: Giây

en: Days
vi: Ngày

en: Hours
vi: Giờ

en: Seconds
vi: Giây

en: Minutes
vi: Phút

en: Miscellaneous
vi: Linh tinh
