jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Hour
bs: Sat

en: Minute
bs: Minuta

en: Second
bs: Sekunda
