jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Second
ca: Segon

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Minutes
ca: Minuts

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània
