jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Weeks
cs: Týdnů

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Second
cs: Sekunda

en: Days
cs: Dnů

en: Months
cs: Měsíce

en: Hours
cs: Hodin

en: Seconds
cs: Sekund

en: Minutes
cs: Minuty

en: Years
cs: Roky
