jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Weeks
eu: Asteak

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Second
eu: Segundu

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Miscellaneous
eu: Hainbat
