jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Second
gl: Segundo

en: Seconds
gl: Segundos

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea
