jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Second
he: שניה

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Seconds
he: שניות

en: Minutes
he: דקות

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Message format
he: תבנית הודעה
