jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: Hour
hi: घंटा

en: Minute
hi: मिनट

en: Second
hi: सेकंड
