jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: W
hu: NY

en: Weeks
hu: Hét

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Second
hu: Második

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Minutes
hu: Perc

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Years
hu: Évek

en: Message format
hu: Üzenet formátum
