jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Weeks
ja: 週

en: Hour
ja: 時

en: Minute
ja: 分

en: Second
ja: 秒

en: Days
ja: 日

en: Hours
ja: 時

en: Seconds
ja: 秒

en: Minutes
ja: 分

en: Miscellaneous
ja: その他

en: M
ja: ロチ

en: jQuery Countdown
ja: jQueryカウントダウン

en: This is a simple countdown plugin which displays a countdown effect.
ja: カウントダウン効果を表示するシンプルなカウントダウンプラグインです。

en: Provides the jQuery Countdown plugin by Keith Wood.
ja: Keith WoodによりjQueryカウントダウンプラグインは提供されます。
