jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Second
ka: წამი

en: Seconds
ka: წამი
