jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Minutes
lv: Minūtes
