jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: W
mn: Б
