jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Second
my: ဒုတိယ
