jQuery Countdown (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Weeks
oc: Setmanas

en: Hour
oc: Ora

en: Minute
oc: Minuta

en: Second
oc: Segonda

en: Days
oc: Jorns

en: Miscellaneous
oc: Divers
